BİLGİ TALEP FORMU
Erciyes İnşşat

ZİRVE'ye Yolculuk

Hayat kademe kademe çıkılan basamaklar gibidir. Emin adımlarla yürüdüğünüz zaman, er ya da geç arzu ettiğiniz noktaya götürür sizi. Başarabilmenin temelinde ise sabır ve azim vardır. Üçer beşer çıkmaya çalıştığınızda ya yarı yolda yorulur geri dönersiniz ya da ayağınız takılır düşürseniz.

Bizim hedefimiz de her zaman ‘zirve’de olmaktı. Fakat zirveye giden yolun zorluğunun ve uzunluğunun farkındaydık. Bu asla tek başına yürünülecek bir yol değildi. Başlangıçtan bugüne bu yükü omuzlarında tek başına taşıyan saygıdeğer insan, sevgili babam Muammer BELUK’a destek için, hazır olduğumda oradaydım.

Bir ulu çınarın bilgeliği ile tüm yaşanmışlıkların özverili, azimli, başarılı çalışmaları sonucunda inşaa ettiği güvenilir firma kimliğini, kişiliğini ve geleceğini emanet aldım kendisinden. Yola ilk çıktığımız ‘0’ noktasından çok uzakta, zirveye çok yakın noktadayız artık.

İleri, daima ileri. Bu bizim gelecek planlarımızda, iş projelerimizde hedefler koyarken ilk aklımıza gelen sözcüktür. Bu inançla birlikte Adana’da çığır açan projelere imza attık ve insanların hayal edemediklerini biz gerçeğe dönüştürdük. Sadece çağdaş mekanlar değil, müşteri memnuniyeti ile güven de inşaa ettik.

Hayat sadece işten ibaret değildi bizim için. Doğduğumuz topraklara gönül borcumuz vardı; geleceğe umut olsun diye eğitim yuvaları kurduk. Doğaya minnet borcumuz vardı; toprağa umutlar ektik, çocuklarımıza daha yaşanılabilir bir dünya bırakmak için.

Şimdi bir olma, birlik olma zamanı ve hep birlikte Adana’mızı, ülkemizi ve geleceğimizi ileri hedeflere taşıma zamanı.

Ferhat BELUK
PIRLANTA ERCİYES
Şirketler Grubu Genel Müdürü
adana reklam, adana tasarım